Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

İade Şartları

• www.angelosgirls.com'da satılan tüm ürünler firmamız garantisi altındadır. www.angelosgirls.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. www.angelosgirls.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İade etmek için ürünün ambalajının açılmamış ve kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Ancak www.angelosgirls.com’un bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. İade etmek istediğiniz ürünlerinizi, ürünle ilgili istatistiksel çalışma yapılabilmesi için; iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. www.angelosgirls.com'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. İade işleminde gönderici tarafından bir kusur yok ise kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.

İade Süresi

• Genel olarak satın aldığınız ürünleri etiketlerini kesmeden, yıkamadan ve ürünün tekrar satılabilmesini bozacak herhangi bir uygulama yapmadan, satın aldığınız tarihten itibaren ondört (14) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin kargo çıkışı yapılmadan önce gerekçe belirtmeksizin iptal edilmesini istiyorsanız info@angelosgirls.com adresine veya iletişim formlarından sipariş iade kısmından iade talebinde bulunabilirsiniz. Onay alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde ödemiş olduğunuz miktar kredi kartınıza sorunsuz biçimde iade edilir.

Ürünü tarafımıza göndermeden önce fatura ile gönderilen iade formunu doldurarak anlaşmalı kargo firmamız ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İlgili servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.

Teslimattan Kaynaklanan Problemler;

Zarar görmüş paket durumunda;

- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak düzenlenmelidir.

- Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda info@angelosgirls.com’a bildirilmelidir. Bildirim sonrası en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

İade işlemlerini anlaşmalı kargomuz olan Aras Kargo ve PTT Kargo üzerinden Angelos Girls ödemeli olarak yapabilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile gönderilen ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.